OKEY OYNA SEçENEKLER

okey oyna Seçenekler

okey oyna Seçenekler

Blog Article

Oyunu eşli olarak oynarken klasik oyununun kuralları uygulanan oluyor. Eşiniz veya siz açtığınızda oyunu bot oyunculara karşı kazanmış oluyorsunuz.

ya ben cok beyenemedım cunku kendı imam suyuplerımızı kendımız secsek elan ıyı olurdu . Onun dısında katakulli cok guzel

İnsanların bir yandan eğlenebilecekleri bir taraftan da eşli olarak okey oyna yapabilecekleri entrika sitesi olarak iş veriyoruz.

Defosuz bir ast yapı hizmeti kâin web sitemiz. Her an ulaşılabilir alıcı temsilcileri ve kolaylık kullanıma sahip şehir olma özelliği ile aranan her oyunun kolaylıkla bulunabildiği bir kent özelliğindedir. Yeni Okey Oyunu Odaları Listesi

Yürütüm genel anlamda sitenin dostça üzerine kullanılması üzerine tasarlanmış ve bu usul kullanıcılara göre tasarlanmıştır. Kent içinde söyleşi geçirmek ve ünsiyet edinmek maksadı ile gelenlerin sayısı bayağı fazladır.

 Canlı olarak eşleştiğiniz, dostça ettiğiniz 101 okey plus deneyiminizi bir de bu sitede evetşayın! İçerisinde koca adetda masanın arsa aldığı, muhabbetin olduğu bir sitedir.

Birinci sınıf üyelerin ve sahne dair çok deneyimli oyuncuların durum aldığı site bile hayır oyunculara karşı heyecanlı oyunlar oynamam imkanına sahipsiniz.

Eksik taşlarınızı tamamlama üzerine oturmuş olan oyunda serilerinizi tamamlayarak, boş artan son taşınızla biterek kazanan insan olabilirsiniz.

Kâh hayatın koşunşturmacası içinde korumak durumunda kalabiliriz. Otobüs, tren bekleriz; hastanede termin zamanını bekleriz; bankalarda postanelerde düzen bekleriz. Sıkıldığımız bu zamanlarda yaşamı keyiflendirmenin olağan yolu sitemizdeki okey oyna tuşuna basmak derece hafif.

Renkler kullanılan salonlarına için bileğsorunmekle omuz omuza her adetda sekiz taş bulunmaktadır: iki kırmızı, dü sarı, iki mai ve iki yağız. Hassaten, numarasız iki özel taş vardır. göz at Bunlar oyunda ‘joker’ olarak bilinir.

Bu çeşitlilik sayesinde kullanıcıların balaban çoğunluğu dilediği ve rahat aldığı masalarda piyes oynayabilmekte ve hatta edinmiş evetğu temsil ihvanı ile sessiz bir masada toplanabilmektedir.

Okey oynamayı seviyor fakat oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu temaşa tam size nazaran; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem bile parasız (ücretsiz) okey oynamak için hemen mafevkdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu elektronik beyinınıza indirip yükleyin.

Görüntülükınızın merkezinde, karolarınızı şeşnda tutan temsil rafınızla omuz omuza baziçe masası bulunur. 4 oyuncunun her biri masanın 1 semtına oturur.

Kaşkariko salonları yardımıyla arkadaş çevreniz ile künde oynama imkanını delirmek pek akıllıca olmayacaktır. önceki stil kahvehanelerden sıyrılmak isteyenler dâhilin html5 olarak tasarlanmış oyunumuzu behemehâl oynamanız gerekiyor.

ankara okey

Report this page